Wikidata:Головна сторінка

Матеріал з Wikidata
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до Вікіданих

вільної бази знань, що має 103 925 290 елементів даних, які кожен може редагувати.

ВступЧат проектуПортал спільнотиДопомога

Ласкаво просимо!
Вікідані — це вільна і відкрита база знань, яку можуть читати та редагувати як люди, так і машини.

Вікідані виступають як центральне сховище структурованих даних для інших сестринських проєктів від Вікімедіа, зокрема для Вікіпедії, Вікімандрів, Вікісловника, Вікіджерел та інших.

Окрім проєктів Вікімедіа, Вікідані також надають підтримку багатьом іншим сайтам та сервісам! Інформація з Вікіданих доступна під вільною ліцензією, експортується у стандартних форматах і може бути використана разом з іншими наборами відкритих даних на пов'язаних ресурсах.
Долучайтеся
Щоб переглянути посібник для абсолютних початківців, відкрийте портал спільноти.

Пізнайте Вікідані

Робіть власний внесок у Вікідані

Знайомтеся зі спільнотою Вікіданих

Використовуйте дані з Вікіданих

Докладніше...
Новини
  • 2023-04-17: The next Wikidata+Wikibase office hours will take place on Wednesday, 16:00 UTC on Wednesday, 19th April 2023 (18:00 Berlin time) in the Wikidata Telegram group. The Wikidata and Wikibase office hours are online events where the development team presents what they have been working on over the past quarter, and the community is welcome to ask questions and discuss important issues related to the development of Wikidata and Wikibase.
  • 2023-01-26: Lexeme L1000000, for the нюношк (Q25164) word 'etymologi', meaning 'etymology', is created.
  • 2022-12-31: Lexeme L900000, for the букмол (Q25167) word 'urolog', meaning 'urologist', is created.
  • 2022-12-28: Lexeme L800000, for the нюношк (Q25164) word 'fotballturnering', meaning 'football tournament', is created.
  • 2022-11-09: The Wikidata development team talk about what they've been working on in the office hours at 17:00 UTC on Telegram.
  • 2022-10-29: Wikidata is now 10 years old! Happy birthday!
  • 2022-10-19: кількість статей у Вікіданих перевищила 100 мільйонів.

Більше новин... (редагувати [англійською])
Новини відображаються англійською мовою? Перекладіть це!

Дізнайтеся про дані
Ви новачок у чудовому світі даних? Розвиньте та вдоскональте свою грамотність у даних через контент, створений для того, щоб швидко ознайомити Вас з основами та призвичаїти до них.
Досліджуйте
Інноваційні застосування та внески від спільноти Вікданих

Рекомендовані вікіпроекти:
WikiProject Music

Вікіпроєкт Музика — це дім для редакторів, які допомагають додавати дані про виконавців, музичні релізи, треки, нагороди та виступи! Крім того, ще одним фокусом проєкту є імпортування та зв’язування Вікіданих із багатьма музичними базами даних і потоковими службами. Прочитайте про нашу модель даних на project page та приходьте поспілкуватися з нами у Telegram.

Більше:

Вам відомо про якийсь цікавий проект чи дослідження, що використовують Вікідані? Ви можете рекомендувати інформацію про це тут для представлення на Головній сторінці!


 Вікіпедія – Енциклопедія     Вікісловник – cловник та тезаурус     Вікіпідручник – підручники, посібники та рецепти     Вікіновини – новини     Вікіцитати – колекція цитат     Вікіджерела – бібліотека     Віківерситет – Навчальні ресурси     Вікімандри – путівники    Віківиди – каталог видів     Вікісховище – медіа-репозитарій     Інкубатор – нові мовні версії     Мета-вікі – координація проектів Вікімедіа     MediaWiki – документація програмного забезпечення