Wikidata:Головна сторінка

Матеріал з Wikidata
Перейти до: навігація, пошук

Wikidata nodes in white.svg

Ласкаво просимо до Вікіданих,

вільної бази знань, що має 36 597 419 елементів даних, які кожен може редагувати.

ВступЧат проектуПортал спільнотиДопомога

Бажаєте допомогти з перекладом? Перекладіть решту сторінок.

  Ласкаво просимо!
Вікідані — це вільна, зв'язана база даних, яку можуть читати та редагувати як люди так і машини.

Вікідані виступають центральним сховищем для структурованих даних для сестринських проектів Вікімедіа, зокрема Вікіпедії, Вікімандрів, Вікіджерел та інших.

Вікідані також підтримують багато інших сестринських сайтів та сервіси поза межами проектів Вікімедіа! Інформація Вікіданих доступна під вільною ліцензією, експортується у стандартних форматах і може бути використана разом з іншими наборами відкритих даних на пов'язаних ресурсах.
  Долучайтеся
Learn about Wikidata

Contribute to Wikidata

Meet the Wikidata community

Use data from Wikidata

More...
  Новини

Більше новин... (редагувати [англійською])
Новини відображаються англійською мовою? Перекладіть їх!

  Дізнайтеся про дані
Новачок у чудовому світі даних? Розвиньте та вдоскональте свою грамотність у даних через контент, створений для того, щоб швидко ознайомити Вас з основами та призвичаїти до них.
  Відкривайте
Інноваційні застосування та внески від спільноти Вікданих

Рекомендовані вікіпроекти:
Вікіпроект «Імена».

Juliet - Philip H. Calderon.jpg

«Що є в імені?» — запитала Шекспірова Джульєтта.
Відповідь: чимало детальних даних, що потребують структури та нових властивостей. Але завдяки зростанню внеску користувачів, а також праці нового вікіпроекту, Вікідані стають все кращими у справі підтримки даних, пов'язаних з іменами — і може повідомити Вам, що Джульєтта має подібні імена, такі як Юліка, і Жулія, і Хюлія, і Ліана, і Ульяна...

Більше:

Вам відомо про якийсь цікавий проект чи дослідження, що використовують Вікідані? Ви можете рекомендувати інформацію про це тут для представлення на Головній сторінці!
Wikimedia-logo.svg


 Вікіпедія – eнциклопедія     Вікісловник – cловник та тезаурус     Вікіпідручник – підручники, посібники та рецепти     Вікіновини – новини     Вікіцитати – колекція цитат     Вікіджерела – бібліотека     Віківерситет – навчальні матеріали та заходи     Вікімандри – путівники    Віківиди – каталог видів     Вікісховище – медіа-репозитарій     Інкубатор – нові мовні версії     Мета-вікі – координація проектів Вікімедіа     MediaWiki – документація програмного забезпечення