Wikidata:Головна сторінка

From Wikidata
Jump to navigation Jump to search
Wikidata nodes in white.svg

Ласкаво просимо до Вікіданих,

вільної бази знань, що має 99 003 025 елементів даних, які кожен може редагувати.

ВступЧат проектуПортал спільнотиДопомога

Want to help translate? Translate the missing messages.
Ласкаво просимо!
Вікідані — це вільна і відкрита база знань, яку можуть читати та редагувати як люди, так і машини.

Вікідані виступають як центральне сховище структурованих даних для інших сестринських проєктів від Вікімедіа, зокрема для Вікіпедії, Вікімандрів, Вікісловника, Вікіджерел та інших.

Окрім проєктів Вікімедіа, Вікідані також надають підтримку багатьом іншим сайтам та сервісам! Інформація з Вікіданих доступна під вільною ліцензією, експортується у стандартних форматах і може бути використана разом з іншими наборами відкритих даних на пов'язаних ресурсах.
Долучайтеся
Щоб переглянути посібник для абсолютних початківців, відкрийте портал спільноти.

Пізнайте Вікідані

Робіть власний внесок у Вікідані

Знайомтеся зі спільнотою Вікіданих

Використовуйте дані з Вікіданих

Докладніше...
Новини

Більше новин... (редагувати [англійською])

Дізнайтеся про дані
Ви новачок у чудовому світі даних? Розвиньте та вдоскональте свою грамотність у даних через контент, створений для того, щоб швидко ознайомити Вас з основами та призвичаїти до них.
Досліджуйте
Інноваційні застосування та внески від спільноти Вікданих

Рекомендовані вікіпроекти:
Вікіпроект «Імена».

Wikiproject COVID-19 - logo.svg

As the world combats the ongoing COVID-19 pandemic, Wikidata has been extremely useful in collecting and modelling useful information related to COVID-19, from relevant research articles and clinical trials, to epidemiological statistics of various regions, to lexemes for words and phrases commonly associated with the pandemic, and much more. A lot of work from WikiProject COVID-19 goes into creating and maintaining these items, bolstering Wikidata's role as a helpful open resource in the pandemic.

Більше:

Вам відомо про якийсь цікавий проект чи дослідження, що використовують Вікідані? Ви можете рекомендувати інформацію про це тут для представлення на Головній сторінці!
Wikimedia-logo.svg


 Вікіпедія – eнциклопедія     Вікісловник – cловник та тезаурус     Вікіпідручник – підручники, посібники та рецепти     Вікіновини – новини     Вікіцитати – колекція цитат     Вікіджерела – бібліотека     Віківерситет – Навчальні ресурси     Вікімандри – путівники    Віківиди – каталог видів     Вікісховище – медіа-репозитарій     Інкубатор – нові мовні версії     Мета-вікі – координація проектів Вікімедіа     MediaWiki – документація програмного забезпечення