Wikidata:Головна сторінка

From Wikidata
Jump to navigation Jump to search

Ласкаво просимо до Вікіданих

вільної бази знань, що має 107 011 735 елементів даних, які кожен може редагувати.

ВступЧат проектуПортал спільнотиДопомога

Ласкаво просимо!
Вікідані — це вільна і відкрита база знань, яку можуть читати та редагувати як люди, так і машини.

Вікідані виступають як центральне сховище структурованих даних для інших сестринських проєктів від Вікімедіа, зокрема для Вікіпедії, Вікімандрів, Вікісловника, Вікіджерел та інших.

Окрім проєктів Вікімедіа, Вікідані також надають підтримку багатьом іншим сайтам та сервісам! Інформація з Вікіданих доступна під вільною ліцензією, експортується у стандартних форматах і може бути використана разом з іншими наборами відкритих даних на пов'язаних ресурсах.
Долучайтеся
Щоб переглянути посібник для абсолютних початківців, відкрийте портал спільноти.

Пізнайте Вікідані

Робіть власний внесок у Вікідані

Знайомтеся зі спільнотою Вікіданих

Використовуйте дані з Вікіданих

Докладніше...
Новини

Більше новин... (редагувати [англійською])

Дізнайтеся про дані
Ви новачок у чудовому світі даних? Розвиньте та вдоскональте свою грамотність у даних через контент, створений для того, щоб швидко ознайомити Вас з основами та призвичаїти до них.
Досліджуйте
Інноваційні застосування та внески від спільноти Вікданих

Рекомендовані вікіпроекти:
Вікіпроект Музика

Вікіпроєкт Музика — це дім для редакторів, які допомагають додавати дані про виконавців, музичні релізи, треки, нагороди та виступи! Крім того, ще одним фокусом проєкту є імпортування та зв’язування Вікіданих із багатьма музичними базами даних і потоковими службами. Прочитайте про нашу модель даних на project page та приходьте поспілкуватися з нами у Telegram.

Більше:

Вам відомо про якийсь цікавий проект чи дослідження, що використовують Вікідані? Ви можете рекомендувати інформацію про це тут для представлення на Головній сторінці!


 Вікіпедія – Енциклопедія     Вікісловник – cловник та тезаурус     Вікіпідручник – підручники, посібники та рецепти     Вікіновини – новини     Вікіцитати – колекція цитат     Вікіджерела – бібліотека     Віківерситет – Навчальні ресурси     Вікімандри – путівники    Віківиди – каталог видів    WikifunctionsFree software functions     Вікісховище – медіа-репозитарій     Інкубатор – нові мовні версії     Мета-вікі – координація проєктів Вікімедіа     MediaWiki – документація програмного забезпечення