Article
|
description
|
beroep
|
geboortedatum
|
geboorteplaats
|
partnerschap met
|
onderdeel van
|
?opleiding
|
16&12
|
|
ontwerper industrieel ontwerper
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Alex Yang Combined Residency Thomas Muller
|
|
ontwerper
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Beek / Haan
|
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Beel / Delrue / Goes
|
|
architect beeldend kunstenaar
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Bonneur / Oostrum
|
duo Ben Oostrum (Designer), Rob Bonneur (Architect)
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Cathelijne Montens Combined Residence Krijn Christiaansen
|
|
ontwerper
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Celento / Harrow
|
|
architect beeldhouwer beeldend kunstenaar
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Charlotte Grun Combined Residence Joyce Meulepas
|
|
ontwerper
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Christof Zurn Combined Residency Ine Voets
|
|
ontwerper beeldend kunstenaar
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Combined Residencies: Dirkx/Scherjon
|
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Combined Residencies: Goupy/Merkx
|
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Combined Residencies: Mankouche/Murray
|
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Combined Residencies: Merx/Schleyerbach
|
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Combined Residency: Fitch/Fleming/Swift
|
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Crebolder/ Ponec
|
|
architect beeldend kunstenaar
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Crembil / Noten
|
|
architect sieraadontwerper
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
David Celento Combined Residency Del Harrow
|
|
architect
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Davidson / Ewald
|
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
De Artoonisten
|
Nederlandse kunstenaarsgroep
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Elena Khurtova Combined Residency Marie Ilse Bourlanges
|
|
ontwerper
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Fujimoto/Hol/Ramos/Shimabukuro/Souza
|
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Gerard Berg
|
|
beeldend kunstenaar
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Gernand / Inge / Sdegno
|
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Gerrit Uittenbogaard Combined Residency Natasja Martens
|
|
ontwerper
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Gosia Kaczmarek (BetweenTwoHands) Combined Residency Erin Tjin A Ton
|
|
beeldend kunstenaar sieraadontwerper
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Humade
|
opgericht door de zussen Gieke en Lotte
|
ontwerper
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Iran Project
|
|
architect kunstschilder beeldhouwer
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Jagt / Kwakkel
|
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Jetten / Tunick
|
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Jetten/Molenaar
|
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Joyce Meulepas Combined Residence Charlotte Grun
|
|
ontwerper
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Kira / Yanagimoto
|
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Koffel / Willmer
|
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Krijn Christiaansen Combined Residency Cathelijne Montens
|
|
beeldend kunstenaar
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Kuniko Maeda Combined Residency Mario Minale
|
|
ontwerper beeldend kunstenaar
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Kwakkel/Visser
|
|
kunstschilder
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Larson / Olevik
|
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Marie Ilse Bourlanges Combined Residency Elena Khurtova
|
|
ontwerper
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Mario Minale Combined Residency Maeda Kuniko
|
|
ontwerper industrieel ontwerper
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Mark/Tamiko Dunhill/O'Brien
|
|
beeldhouwer
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Marlies Crooijmans/Gonnette Smits
|
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Martin Ayala Chavez Combined Residency Yujin Joung (Design Academy)
|
|
ontwerper beeldend kunstenaar
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Matt /Zach Price/ Price
|
|
architect beeldhouwer beeldend kunstenaar
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Matty Vroegop/Ed Schoonveld
|
|
beeldhouwer
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
NEXT architects
|
|
architect
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Natasja Martens Combined Residency Gerrit Uittenbogaard
|
|
ontwerper
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Nico Hong Combined Residency Ken Leung (Design Academy)
|
|
beeldend kunstenaar
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Passepartout Duo
|
muziekgroep met Nicoletta Favari
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Pieke Bergmans & Madieke Fleuren
|
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Pieter/Abby Heynen
|
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Raphael Weilguni Combined Residency Viola Relle
|
|
beeldend kunstenaar
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Rietveld students
|
|
beeldhouwer
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Sandberg Instituut
|
kunstacademie in Amsterdam (Nederland)
|
|
|
|
|
Gerrit Rietveld Academie
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Sandberg Instituut (o.l.v. Hans van Benthem)
|
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Sandberg Instituut Jin Jing, Tom Mines, Samantha Thole, Manon van Trier
|
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Studio Maarten Kolk & Guus Kusters
|
|
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Ted Noten Combined Residency Gustavo Crembil
|
|
architect sieraadontwerper
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Thomas Muller Combined Residency Alex Yang
|
|
keramist beeldhouwer beeldend kunstenaar
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Viola Relle Combined Residency Raphael Weilguni
|
|
beeldend kunstenaar
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|
Yujin Joung Combined Residency Martin Ayala (Design Academy)
|
|
ontwerper beeldend kunstenaar
|
|
|
|
|
Europees Keramisch Werkcentrum
|