Wikidata:Кав'ярня

From Wikidata
Jump to navigation Jump to search
Кав'ярня (форум)
На цій сторінці можна ставити ставити будь-які питання стосовно проекту Вікідані: про сам проект, його цілі та правила, дані, технічні деталі тощо.
На цій сторінці старі теми записуються в архів. Повна інформація про архів перебуває на основній сторінці архіву. Поточний архів: 2021/05.

Посилання на перенаправлення[edit]

Для Об'єкта2 є елемент Вікіданих.

Опис цього об'єкта розміщений окремим розділом у статті Вікіпедії про Об'єкт1

Існує також у Вікіпедії стаття-перенаправлення Об'єкт2, яка виглядає отак: #ПЕРЕНАПРАВЛЕННЯ Об'єкт1#Об'єкт2

В якій властивості Об'єкта2 це можна відобразити?

Чи можна таку статтю-перенаправлення це відобразити як у вікіданих, як статтю про Об'єкт2 ?

@Brunei:

--Perohanych (talk) 20:57, 21 October 2020 (UTC)

Як створити сторінку допомоги як переклад існуючої?[edit]

Добрий день. Як зробити сторінку допомоги, як переклад існуючої, наприклад [| цієї]?

@Pupenasan: Вітаю. Ця сторінка не охоплена системою перекладу сторінок, бо має бути, фактично, українською версією правила Вікіданих щодо назв. Робота із сторінкою аналогічна до роботи із сторінками Вікіпедії. Я створив наразі відповідну порожню сторінку, яку можна наповнити перекладом. --Renamerr (talk) 07:41, 23 October 2020 (UTC)

Community Wishlist Survey 2021[edit]

SGrabarczuk (WMF)

18:15, 20 November 2020 (UTC)

Опитуванні побажань спільноти 2021[edit]

SGrabarczuk (WMF)

15:55, 11 December 2020 (UTC)

Їдло, фейкові досягення[edit]

Доброго дня, нещодавно побачив, що тут додається бренд Їдло. Адмін RanZat усе робить правильно, коли піддає сумніву значимось цієї компанії. По-перше, ця компанія не перша почала робити ні сублімати (сублімат, це зневоднені харчові продукти при низькій температурі в вакуумі) ні сушені страви для туристів. Першою почала робити компанія з Києва яка до 2017 року мала назву M4U яка була волонтером та постачала Бананову кашу, створену для українських бійців на Сході. А потім розширила лінійку продуктів іншими стравами. Їдло фасувала свої страви у цієї компанії упродовж 2016 року, про що є підтверджувальний документ Договір про співпрацю. По-друге, ця компанія не є офіційним постачальником Харчів на станцію Вернадського. Ця компанія виграла тендер у 02.2020 року і тільки це, ніякого попереднього відбору не було. Ця компанія абельована до власників мережі туристичних магазинів Горгани, є Ії кишеньковим брендом. Тому на мою думку вона не є визначною для додавання в Вікіпедію.