Wikidata:Кав'ярня

From Wikidata
Jump to navigation Jump to search
Кав'ярня (форум)
На цій сторінці можна ставити ставити будь-які питання стосовно проекту Вікідані: про сам проект, його цілі та правила, дані, технічні деталі тощо.
На цій сторінці старі теми записуються в архів. Повна інформація про архів перебуває на основній сторінці архіву. Поточний архів: 2018/07.

Project
chat

Lexicographical
data

Administrators'
noticeboard

Development
team

Translators'
noticeboard

Request
a query

Requests
for deletions

Requests
for comment

Bot
requests

Requests
for permissions

Property
proposal

Properties
for deletion

Partnerships
and imports

Interwiki
conflicts

Bureaucrats'
noticeboard

Wikidata:Requests for comment/Reforming the property creation process[edit]

See the above RFC for some proposals to reform the property creation process. MediaWiki message delivery (talk) 06:29, 20 March 2016 (UTC) (on behalf of Rschen7754)

Прохання та запитання[edit]

Я прийшов з партнерського проєкту Openstreetmap.org,щоб додавати у вікідата-статті переклади на інші мови /дозволить підтягувати переклади опенстритмапом/.

  1. Додати місце для джерел перекладу , тому що додаю переклади і окрім обговорення , більш нема куди вставити підтвердження правильності перекладів.
  2. Чи дійсно , коли сторінка Набильский залив / російська локація Вікіпедії /буде видалена то відповідно видаляється сторінка Вікідата , а відповідно і переклади мої?. І тому потрібно контролювати момент видалення , щоб створити нову сторінку вікідата , куди знову додати переклади.
  3. Якщо я купив книжку в китайському інтернет-магазині , офіційному дистриб'ютері , чи знімається автоматично питання про авторські права і про дозволи використовувати як джерело . Мова йде про Новый русско-китайский Справочник географических названий России /придбав тут http://www.studychineseculture.com/book.asp?id=706/ напряму відкривається позиція у магазині тілько через браузер Мозилла/.
  4. Якщо я в україномовній вікідата створююю статтю про російський об'єкт /українською мовою /, куди зараховує статтю до України чи Росії щодо локаій?
  5. Чи не захищені авторським правом інструкції і заборонені з http://www.ukrmap.com.ua/services/kodeksi-ustalenoji-praktiki/ -- Bohdan Bondar 09:46, 19 March 2017 (UTC)
Добрий день, @Bohdan Bondar:! Для початку, цікаво, чи Ви будете це робити руками, чи писати робота?
Щодо джерел перекладу - не знаю, чи варто тратити час на посилання, тим паче, коли це не конкретний переклад, а просто інструкція по правилам перекладу.
Звичайно елементи ВД створюються для існуючих сторінок Вікіпедії, або для елементів важливих списків, або для створення структури елементів, дивіться Вікідані:Значимість. Якщо в елементі ВД була тільки єдина сторінка Вікіпедії і її було видалено, то майже 99% за те, що робот або людина видалить цей елемент.
Якщо Ви використовуєте тільки назву населеного пункту або географічного об'єкту, то це факт, не бачу де тут авторські права. Так можна і на кожне слово із словника авторсьске право мати.
Чи інструкції захищені авторським правом, чи ні - не знаю, але назви, перекладені відповідно до інструкцій, - не захищені авторським правом
Щодо "в україномовній вікідата" та "щодо локаій" давайте конкретніше, Вікідата не має мови, а якщо в "щодо локаій" Ви маєте на увазі, до якої країни належить містечко чи ще щось - то це визначається через властивість country (P17). --Voll (talk) 16:31, 22 March 2017 (UTC)

Wikidata:Requests for comment/Defining account creators[edit]

I have started this RFC about account creators. --MediaWiki message delivery (talk) 22:00, 21 October 2017 (UTC) (for Rschen7754)

Wikidata:Requests for comment/Privacy and Living People[edit]

There has been a request for comment about developing a policy about privacy and items about living people. Your participation is encouraged above. --MediaWiki message delivery (talk) 20:48, 24 February 2018 (UTC) (from Rschen7754)

Wikidata:Requests for comment/Privacy and Living People[edit]

Additional proposals have been made on the RFC, and your comments are welcome. --MediaWiki message delivery (talk) 03:40, 9 April 2018 (UTC) (for [[User:Rschen7754|Rschen7754)

што єт?[edit]

Q8702787 і Q8638495 - не одне і теж?--ДмитроСавченко (talk) 16:38, 18 June 2018 (UTC)

Ваша правда. --Voll (talk) 20:46, 21 June 2018 (UTC)