Шаблон:Инфокутија Астрономска појава (Q13033955)

Од Wikidata
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
шаблон на Викимедија
уреди
Јазик Натпис Опис Познато и како
македонски
Шаблон:Инфокутија Астрономска појава
шаблон на Викимедија
  англиски
  Template:Infobox astronomical event
  Wikimedia template

   Искази

    
   уреди
    уреди
     уреди
      уреди
       уреди
        уреди
         уреди
          уреди